Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Otrdienas vakarā slēgtas Tauriņu tropu un Acāliju mājas

11.07.2017

Otrdienas, 11. jūlija, vakarā, no plkst. 17.00 līdz 21.00 tehnisku iemeslu dēļ būs slēgta Tauriņu tropu un Acāliju mājas.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, un aicinām līdz pat plkst. 21.00 baudīt brīvdabas augu kolekciju, īpaši krāšņos vasaras ziedaugus, kā arī eksotiskos augus subtropu, tropu un kaktusu mājās.

Par Latvijas Universitātes Botānisko dārzu

Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs ir vecākais botāniskais dārzs Latvijā. Dārza 15 hektāru lielā brīvdabas teritorija, augu mājas un Tropu tauriņu māja nodrošina mājvietu ap 6000 dažādiem augiem, kā arī tauriņiem no Dienvidamerikas, Āzijas un Āfrikas tropiskajiem džungļiem, bet rīdziniekiem un pilsētas viesiem piedāvā skaistu pastaigu un kulturālas izklaides vietu. LU Botāniskā dārza attīstību atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds.

LU Botāniskais dārzs atrodas Rīgā, Pārdaugavā, Kandavas ielā 2. Maijā dārzs un Tropu tauriņu māja apmeklētājiem būs atvērti no plkst. 10.00 līdz 21.00. Ieejas maksa LU Botāniskajā dārzā maijā: skolēniem ar klasēm – EUR 1.90, skolēniem individuāli – 2.90 EUR, studentiem un pensionāriem – EUR 3.90, pieaugušajiem – EUR 4.90. Bezmaksas ieeja: pirmsskolas vecuma bērniem, Latvijas Universitātes studentiem un darbiniekiem, I un II grupas invalīdiem. Plašāka informācija: www.botanika.lu.lv.