Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs
Tematiskās nodarbības
Pēdējās izmaiņas veiktas:
28.09.2018
Lai padziļināti apgūtu kādu no plašajām botānikas tēmām, aicinām piedalīties tematiskajās mācību stundās LU Botāniskajā dārzā. Nodarbības laikā tās dalībnieki apgūs teoriju un, lai nostiprinātu un papildinātu iegūtās zināšanas, dosies ekskursijā pa dārzu iepazīt attiecīgos augus un izspēlēs tematiskas spēles. 
Maksa grupai par tematisko mācību nodarbību latviešu valodā  - 25,00 EUR darba dienās un 35,00 EUR brīvdienās un svētku dienās. Papildus jāiegādājas ieejas biļetes LU Botāniskajā dārzā. Nodarbība "Augu audu kultūras" pieejama tikai darba dienās. 
Maksa grupai par tematisko mācību nodarbību krievu valodā - 35 EUR darba dienās un 45 EUR brīvdienās un svētku dienās. Papildus jāiegādājas ieejas biļetes LU Botāniskajā dārzā. Nodarbība "Augu audu kultūras" pieejama tikai latviešu valodā. 
Nodarbība jāpiesaka vismaz 1 nedēļu iepriekš, rakstot e-pastu agnese.reke@lu.lv vai zvanot pa tālruni 67450860 (darba dienās no 9:00 - 17:00). Plānu maiņas gadījumā nodarbība jāatsaka vismaz 1 darba dienu iepriekš. Ja atteikums netiek veikts, samaksa par tematiskā nodarbības vadītāja darbu jāveic pilnā apmērā.