Lai mazinātu riskus LU Botāniskā dārza apmeklētājiem un darbiniekiem inficēties ar Covid-19, laika posmā no 19. marta līdz 14. aprīlim apmeklētājiem tiek slēgtas Augu mājas, Acāliju māja un Tropu Tauriņu māja.

  • Pastaigām svaigā gaisā joprojām būs pieejama plaša āra teritorija (katru dienu, no plkst. 10.00 līdz 16.00).
  • Privātie pasākumi (t.sk. fotosesijas) laika posmā līdz 14. aprīlim netiek pieņemti (visas fotosesijas un privātie pasākumi, kas ir pieteikušies līdz 18.03. notiks kā līdz šim, stingri ievērojot SPKC ieteikumus un valstī noteiktās prasības). Ar visiem, kuriem šajā laika posmā ir ieplānots privātais pasākums, mēs sazināsimies individuāli.
  • Laika posmā no 13. marta līdz 14. aprīlim LU Botāniskais dārzs nesniedz ekskursiju un tematisko nodarbību pakalpojumus gida pavadībā. Visas ekskursijas, kas ir pieteiktas līdz 14.aprīlim, ir atceltas.
  • Martā plānotā interešu izglītības programma "Telpaugu kopšana" tiek pārcelta. Ar visiem interesentiem, kas ir pieteikušies šai programmai, mēs sazināsimies individuāli.
  • Mēs atgādinām, ka visai sabiedrībai pašlaik ir ļoti svarīgi ievērot sociālo distancēšanos, bet visiem, kuri ir atgriezušies no ārzemēm un tiem, kas bijuši saskarē ar "Covid-19" inficētajiem vai potenciāli inficētajiem, nepieciešams pašizolēties jeb ievērot karantīnu mājās. Mēs aicinām visus būt atbildīgiem par savu rīcību un stingri ievērot rekomendācijas.
  • Sakarā ar ierobežojumiem, Botāniskais dārzs nosaka ieejas biļešu atlaidi dārza apmeklējumam 25 % apmērā no biļešu cenas. Līdz 14.04.2020. ir iespēja iegādāties BD apmeklējuma abonementus 2020. gadam ar 25 % atlaidi.

Dalīties