No 2021. gada 21. oktobrim līdz 14. novembrim foto un video pakalpojumi dārza teritorijā netiek sniegti.

Aicinām izmantot iespēju iemūžināt skaistus mirkļus mūsu dārzā! Vienas stundas garumā Jūs individuāli vai lielākā skaitā nepiespiestā atmosfērā dosieties pastaigā pa Botānisko dārzu, kamēr fotogrāfs uzņems individuālas un grupu fotogrāfijas. Tajās atainos gan tuvplāna portretus, gan kopskatus, atrodoties dažādās augu ekspozīcijās un izmantojot esošo dārza infrastruktūru.

  • Pamatojoties uz Ministru kabineta izstrādātajiem epidemioloģiskās drošības noteikumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, visas dārza siltumnīcas joprojām ir slēgtas apmeklējumam. Fotosesijas pagaidām iespējamas tikai ārtelpā. 
  • Drošības noteikumu un ierobežotā laika dēļ fotosesijā nevaram piedāvāt telpas, lai nomainītu apģērbus. Aicinām ierasties vienā tērpā ar vai bez aksesuāriem, kas dažādotu fotogrāfijas, bet neradītu kaitējumu augiem. 
  • Dārzā aizliegts ievest dzīvniekus, laist gaisā balonus / laternas / dūmu sveces, kaisīt sīkus priekšmetus (ziedlapiņas / konfeti), pārvietot vai plūkt augus un kāpt apstādījumos.

Fotosesija Botāniskajā dārzā (1h)

Norises laiks

Iekļautie pakalpojumi

Maksa par fotosesiju
Janvāris-decembris, par laiku vienojoties individuāli Fotogrāfa pakalpojumi, LU Botāniskā dārza infrastruktūra, fotomateriāla digitāla pēcapstrāde (kadrēšana, krāsu un gaismas korekcija), USB zibatmiņa ar retušētām fotogrāfijām € 51.99 (ar PVN)

* Atbilstoši cenrādim visiem fotosesijas dalībniekiem papildus jāiegādājas ieejas biļetes

Lai pieteiktos, lūdzu, aizpildiet formu.

© Krišjānis Libauers, Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs