Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Foto: Ilze Zvēra
29.augustā Palmu mājā notiks Imanta Dakša koncerts
LU Botāniskais dārzs
21.08.2018.

29. augustā plkst. 19.00 Latvijas Universitātes Botāniskā dārza Palmu mājā notiks Imanta Dakša koncerts.

Tieši pirms gada Daksis pirmo reizi koncertēja stiklotajā, 24 metrus augstajā LU Palmu mājā un, ņemot vērā cilvēku atsaucību, tika nolemts šīs vasaras izskaņā šādu koncertu atkārtot. Arī šogad mūziķis uzstāsies akustiski un klausītājiem būs iekārtotas ērtas sēdvietas starp palmām un citiem eksotiskiem augiem. Ieejai pasākumā būs derīgas Botāniskā dārza apmeklētāju biļetes.

Imants Daksis ir mūzikas un vārdu autors vairāk nekā 400 dziesmām latviešu valodā, kā arī vairākiem desmitiem dziesmu krievu un angļu valodā. Šobrīd Imants strādā pie albuma “Ass”, kura prezentācija notiks 26. septembrī.

Dziesminiekiem raksturīgie spēles instrumenti - akustiskā ģitāra, balss un ar kāju sists ritms, Imanta izpildījumā ir piesātināti ar ekspresiju un drosmi, kam Latvijas mūzikā nav analoga un kas piesaista dažādu tautību un gadagājuma klausītājus. Imanta mūzika nav definējama viena stila robežās, jo viņa dziesmas gan tematiski, gan muzikāli ir ļoti dažādas – monumentālās, ārkārtīgi ekspresīvas, melodiskas, maigas un pat sentimentālās, tās runā par transcendentālām un personīgām tēmām, materiālās un nemateriālās pasaules mijiedarbību un klausītājus ar atvērtu uztveri aicina uz drosmīgu un brīvu pasaules tvērumu. 

Par Latvijas Universitātes Botānisko dārzu

Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs ir vecākais botāniskais dārzs Latvijā. Dārza 15 hektāru lielā brīvdabas teritorija, augu mājas un Tropu tauriņu māja nodrošina mājvietu ap 6000 dažādiem augiem, kā arī tauriņiem no Dienvidamerikas, Āzijas un Āfrikas tropiskajiem džungļiem, bet rīdziniekiem un pilsētas viesiem piedāvā skaistu pastaigu un kulturālas izklaides vietu.

LU Botāniskais dārzs atrodas Rīgā, Pārdaugavā, Kandavas ielā 2. Vasaras sezonā dārzs apmeklētājiem būs atvērti no plkst. 10.00 līdz 21.00. Ieejas maksa LU Botāniskajā dārzā vasaras sezonā: skolēniem ar klasēm – EUR 1.90, skolēniem individuāli – 2.90 EUR, studentiem un pensionāriem – EUR 3.90, pieaugušajiem – EUR 4.90. Bezmaksas ieeja: pirmsskolas vecuma bērniem, Latvijas Universitātes studentiem un darbiniekiem, I un II grupas invalīdiem. Plašāka informācija: www.botanika.lu.lv.