Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Zelta rudens, Augu mājas un tropu tauriņi - iepazīsti LU Botānisko dārzu ekskursijā 20.oktobrī
LU Botāniskais dārzs
17.10.2018.

Zelta rudens ar pievienoto vērtību LU Botāniskajā dārzā - sestdien, 20.oktobrī 12.00 aicinām ķert rudens sajūtu LU Botāniskajā dārzā gida pavadībā, iepazīstot interesantākos augus Augu māju siltumnīcu kolekcijās un āra teritorijā.

Ekskursijā “Kas zied un dzīvo Botāniskajā dārzā?” sestdien, 20.oktobrī plkst. 12.00 apmeklēsim Augu māju siltumnīcas un iepazīsim interesantākos augus no visas pasaules, priecēsim acis ar dārza āra teritorijā valdošo zelta rudeni, kā arī viesosimies Tropu tauriņu mājā. Tropu tauriņu mājas apmeklējums šoreiz būs īpašs, jo arī tur iestājies rudens -  šobrīd Tropu tauriņu mājā aplūkojams liels daudzums pūčtauriņu, kas īpaši labi jūtas aizvien īsākajās rudens dienās, to skaitā tamarindu pūčtauriņi (Opsiphanes tamarindi), kas LU Botāniskā dārza Tauriņu mājā sastopami pirmo reizi. Neskaitot pūčtauriņus, Tauriņu mājā aplūkojamas arī vairākas citas tauriņu sugas, piemēram, pastniektauriņi, Indijas lapu tauriņi, un kliperi - ekskursantiem būs iespēja iejusties tauriņu pētnieku ādā, mēģinot saskatīt pēc iespējas vairāk tropisko tauriņu sugas. 

Dalības maksa ekskursijā: 2 EUR + ieejas biļetes (bērniem līdz 6 gadu vecumam dalība ekskursijā ir bez maksas). Ar ieejas biļešu cenām iespējams iepazīties šeit: www.botanika.lu.lv/nacciemos/

Dalībai ekskursijā ir jāpiesakās iepriekš. Piesakies, raksot agnese.reke@lu.lv, zvanot 67450860 vai elektroniskajā pieteikuma anketā šeit: goo.gl/gaevsN

Ekskursijas ilgums 1,5 h. Pulcēšanās vieta pie kases.

Pievienojies un ieraugi Botānisko dārzu no jauna rakursa!

 

Par Latvijas Universitātes Botānisko dārzu

Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs ir vecākais botāniskais dārzs Latvijā. Dārza 15 hektāru lielā brīvdabas teritorija, augu mājas un Tropu tauriņu māja nodrošina mājvietu ap 6000 dažādiem augiem, kā arī tauriņiem no Dienvidamerikas, Āzijas un Āfrikas tropiskajiem džungļiem, bet rīdziniekiem un pilsētas viesiem piedāvā skaistu pastaigu un kulturālas izklaides vietu.

LU Botāniskais dārzs atrodas Rīgā, Pārdaugavā, Kandavas ielā 2. Dārzs apmeklētājiem ir atvērts no plkst. 10.00 līdz 16.00. Ieejas maksa LU Botāniskajā dārzā: skolēniem ar klasēm un individuāli – EUR 1.90, studentiem un pensionāriem – EUR 2.40, pieaugušajiem – EUR 3.40. Bezmaksas ieeja: pirmsskolas vecuma bērniem, Latvijas Universitātes studentiem un darbiniekiem, I un II grupas invalīdiem. Plašāka informācija: www.botanika.lu.lv.