Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Rudens koncertu sezona Palmu mājā - 28.oktobrī uzstāsies čellists Nils Goiževskis
LU Botāniskais dārzs
22.10.2018.

Klāt rudens koncertu sezona LU Botāniska dārza Palmu mājā! Svētdien, 28.oktobrī plkst. 15.00 Palmu mājā uzstāsies virtuozais čellists Nils Goiževskis. Ieeja koncertā ar derīgu LU Botāniskā dārza ieejas biļeti.

LU Botāniskā dārza Palmu māja ir ļoti īpaša un atmosfēriska koncertu baudīšanas vieta, un mūziķu viesošanās Palmu mājā ir kļuvusi par skaistu botāniskā dārza tradīciju. Šogad rudens koncertu sezonu Palmu mājā atklās čellists Nils Goiževskis, kas Palmu mājā muzicēs svētdien, 28.oktobrī. Koncerta sākums 15.00.

Nils Goiževkis ar čella spēli nodarbojas kopš septiņu gadu vecuma, kad iestājās Pāvula Jurjāna mūzikas skolā. Kopš tā laika mākslinieks ar čellu ir nešķirams duets. Mūziķa profesionālā pieredze ir saistīta ar operu, Liepājas simfonisko orķestri un koncertēšanu dievnamos. Čellists atzīst, ka vislabprātāk spēlē klasiku, īpaši Johana Sebastiana Baha mūziku, kas, viņaprāt, ļoti piemērota atskaņošanai radošā un atraisošā vidē starp augiem, dabā, mežā, un tieši šāda vide ir Latvijas Universitātes Botāniskā dārza Palmu māja.

Koncerts ir brīvi atvērts visiem LU Botāniskā dārza apmeklētājiem – koncerta apmeklētajiem jāiegādājas tikai ieejas biļete botāniskajā dārzā. Aicinām apvienot mūzikas baudīšanu ar botāniskā dārza apskati, pirms koncerta ieplānojot laiku arī LU Botāniskā dārza augu kolekciju apskatei.

Par Latvijas Universitātes Botānisko dārzu

Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs ir vecākais botāniskais dārzs Latvijā. Dārza 15 hektāru lielā brīvdabas teritorija, augu mājas un Tropu tauriņu māja nodrošina mājvietu ap 6000 dažādiem augiem, kā arī tauriņiem no Dienvidamerikas, Āzijas un Āfrikas tropiskajiem džungļiem, bet rīdziniekiem un pilsētas viesiem piedāvā skaistu pastaigu un kulturālas izklaides vietu.

LU Botāniskais dārzs atrodas Rīgā, Pārdaugavā, Kandavas ielā 2. Ieejas maksa LU Botāniskajā dārzā: skolēniem – EUR 1.90, studentiem un pensionāriem – EUR 2.40, pieaugušajiem – EUR 3.40. Bezmaksas ieeja: pirmsskolas vecuma bērniem, Latvijas Universitātes studentiem un darbiniekiem, I un II grupas invalīdiem. Plašāka informācija: www.botanika.lu.lv.