Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Ziemassvētku tirdziņš LU Botāniskajā dārzā 15.decembrī
LU Botāniskais dārzs
05.12.2018.

Sestdien, 15.decembrī 10.00-16.00 LU Botāniskajā dārzā notiks Ziemassvētku tirdziņš. Ieeja tirdziņā bez maksas.

Gatavojies vieniem no gada gaidītākajiem svētkiem LU Botāniskajā dārzā! Sestdien, 15.decembrī LU Botāniskā dārza Šķūnī un āra teritorijā laikā no plkst. 10.00 līdz 16.00 notiks tradicionālais Ziemassvētku tirdziņš. Tirdziņā būs iespējams nesteidzīgā noskaņā sarūpēt dāvanas tuviniekiem no latviešu dizaineriem, amatniekiem un citiem ražotājiem, kā arī iegādāties Latvijā ražotus labumus svētku galdam. Tirdziņa apmeklētājiem tiks piedāvāta arī iespēja baudīt sildošus dzērienus un gardus ēdienus uz vietas.

LU Botāniskā dārza āra teritorija un Šķūnis, kur notiks Ziemassvētku tirdziņš, pasākuma dienā apmeklētājiem būs pieejami bez maksas – aicinām ieplānot laiku arī nesteidzīgai pastaigai vienā no zaļākajām vietām Pārdaugavā. Ieejas biļetes jāiegādājas tikai Augu māju siltumnīcu apmeklējumam. 

Plašāka informācija: dainuvite.roginska@lu.lv, 67450860

 

Par Latvijas Universitātes Botānisko dārzu

Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs ir vecākais botāniskais dārzs Latvijā. Dārza 15 hektāru lielā brīvdabas teritorija, augu mājas un Tropu tauriņu māja nodrošina mājvietu ap 6000 dažādiem augiem, kā arī tauriņiem no Dienvidamerikas, Āzijas un Āfrikas tropiskajiem džungļiem, bet rīdziniekiem un pilsētas viesiem piedāvā skaistu pastaigu un kulturālas izklaides vietu.

LU Botāniskais dārzs atrodas Rīgā, Pārdaugavā, Kandavas ielā 2. Ziemas sezonā dārzs apmeklētājiem ir atvērts katru dienu no plkst. 10.00 līdz 16.00. Ieejas maksa LU Botāniskajā dārzā: skolēniem – 1.90 EUR, studentiem un pensionāriem – EUR 2.40, pieaugušajiem – EUR 3.40. Bezmaksas ieeja: pirmsskolas vecuma bērniem, Latvijas Universitātes studentiem un darbiniekiem, I un II grupas invalīdiem. Plašāka informācija: www.botanika.lu.lv.