Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU Botāniskā dārza piedāvājums skolām ziemas/pavasara semestrī
LU Botāniskais dārzs
09.01.2019.

LU Botāniskais dārzs 2018./2019. māc.g. pavasara/ziemas semestrī piedāvā iepazīt daudzveidīgo augu pasauli ekskursijās un 12 dažādās tematiskajās nodarbības. Gan nodarbības, gan ekskursijas ir pielāgojamas visu vecumu skolēniem.

LU Botāniskais dārzs ir lieliska vieta, kur iepazīt daudzveidīgo augu pasauli, jo botāniskajā dārzā vienuviet aplūkojama tik liela augu daudzveidību, kā nekur citur. Botāniskā dārza augu kolekcijas iespējams iepazīt gan individuāli, apmeklējot dārzu jebkurā dienā darba laikā, gan ekskursijās vai tematiskajās nodarbībās gida pavadībā. Ekskursijas un nodarbības jāpiesaka iepriekš.

Ekskursijās grupa gida pavadībā apmeklē gan siltumnīcas (Subtropu, Tropu, Sukulentu siltumnīcas, Acāliju māju un no marta arī Tauriņu māju), gan āra ekspozīcijas (atkarībā no laikapstākļiem), kur iepazīst interesantākos eksotiskos un Latvijas dabā sastopamos augus. Ekskursijas pieejamas latviešu, angļu un krievu valodās. 

LU Botāniskais dārzs skolēnu grupām piedāvā arī 12 tematiskās nodarbības, kurās skolēni interaktīvā veidā var padziļināti izzināt dažādas botānikas tēmas, piemēram, indīgos un ārstniecības augus, aizsargājamos augus, eksotiskos augļus vai ekosistēmu daudzveidību, papildinot skolā iegūtās zināšanas. 

Plašāk par ekskursiju un nodarbību cenām, tēmām un pieteikšanas iespējām aicinām lasīt elektroniskajā bukletā

Gan tematiskās nodarbības, gan ekskursijas jāpiesaka vismaz 5 darba dienas iepriekš. Nodarbību un ekskursiju pieteikšana, ka arī plašāka informācija, rakstot agnese.reke@lu.lv vai zvanot 67450860 (darba dienās 9.00-17.00).

Par Latvijas Universitātes Botānisko dārzu

Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs ir vecākais botāniskais dārzs Latvijā. Dārza 15 hektāru lielā brīvdabas teritorija, augu mājas un Tropu tauriņu māja nodrošina mājvietu ap 6000 dažādiem augiem, kā arī tauriņiem no Dienvidamerikas, Āzijas un Āfrikas tropiskajiem džungļiem, bet rīdziniekiem un pilsētas viesiem piedāvā skaistu pastaigu un kulturālas izklaides vietu.

LU Botāniskais dārzs atrodas Rīgā, Pārdaugavā, Kandavas ielā 2. Ziemas sezonā dārzs apmeklētājiem ir atvērts katru dienu no plkst. 10.00 līdz 16.00. Ieejas maksa LU Botāniskajā dārzā: skolēniem – 1.90 EUR, studentiem un pensionāriem – EUR 2.40, pieaugušajiem – EUR 3.40. Bezmaksas ieeja: pirmsskolas vecuma bērniem, Latvijas Universitātes studentiem un darbiniekiem, I un II grupas invalīdiem. Plašāka informācija: www.botanika.lu.lv.