Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Septembrī samazinās ieejas biļešu cenas LU Botāniskajā dārzā
LU Botāniskais dārzs
01.09.2017

Sākoties rudens sezonai Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs samazina ieejas biļešu cenas, kā arī septembrī apmeklētājus gaidīs katru dienu līdz plkst. 19.00.

No piektdienas, 1. septembra, sājas spēkā izmaiņas LU Botāniskā dārza ieejas biļešu cenās un darba laikā. Cenas tiek samazinātas biļetēm visās kategorijās. Turpmāk par ieeju LU Botāniskajā dārzā pieaugušajiem jāmaksā vien EUR 3.90, studentiem un pensionāriem EUR 2.90, bet bērniem vecumā no 7 līdz 17 gadiem (ieskaitot) EUR 2.40. Lētāka kļūst arī ģimenes biļete, kas dod iespēju dārzu apmeklēt diviem pieaugušajiem un vienam bērnam. Ģimenes biļetes cena septembrī – EUR 8.40. Papildus maksa par katru nākamo bērnu ir EUR 1.90.

Septembra mēnesi mainīts tiek arī Latvijas Universitātes Botāniskā dārza darba laiks. Turpmāk aicinām baudīt dabu, svaigo gaisu, plašo brīvdabas teritorijas un augu māju augu kolekciju un izsmalcināto dāliju ziedoni katru dienu no plkst. 10.00 līdz 19.00.

Rudenī Latvijas Universitātes Botānisko dārzu īpaši krāšņo bagātīgā dāliju kolekcija, kurā ir aptuveni 300 dažādu nosaukumu dālijas, no kurām ekspozīcijā ir skatāmas 250 krāšni ziedošas šķirnes un arī trīs sugas. Mazi, apaļi, lieli, staraini un lāsumaini ziedi spilgtās, tīrās krāsās un niansētos pustoņos priecē ar savu daudzveidību un bagātību.

Par Latvijas Universitātes Botānisko dārzu

Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs ir vecākais botāniskais dārzs Latvijā. Dārza 15 hektāru lielā brīvdabas teritorija, augu mājas un Tropu tauriņu māja nodrošina mājvietu ap 6000 dažādiem augiem, kā arī tauriņiem no Dienvidamerikas, Āzijas un Āfrikas tropiskajiem džungļiem, bet rīdziniekiem un pilsētas viesiem piedāvā skaistu pastaigu un kulturālas izklaides vietu. Gatavojoties Latvijas Universitātes Botāniskā dārza simtgadei 2022. gadā, tā rekonstrukcijas darbus atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds..

LU Botāniskais dārzs atrodas Rīgā, Pārdaugavā, Kandavas ielā 2. Septembrī dārzs un Tropu tauriņu māja apmeklētājiem būs atvērti no plkst. 10.00 līdz 19.00. Ieejas maksa LU Botāniskajā dārzā septembrī: skolēniem ar klasēm – EUR 1.90, skolēniem individuāli – 2.40 EUR, studentiem un pensionāriem – EUR 2.90, pieaugušajiem – EUR 3.90. Bezmaksas ieeja: pirmsskolas vecuma bērniem, Latvijas Universitātes studentiem un darbiniekiem, I un II grupas invalīdiem. Plašāka informācija: www.botanika.lu.lv.