Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

LU Botāniskais dārzs aicina uz Putnu dienu 8.aprīlī
LU Botāniskais dārzs
03.04.2019.

2019.gada 8.aprīlī LU Botāniskajā dārzā tiks atzīmēta Putnu diena. Tās ietvaros skolēni aicināti doties putnu vērošanas ekspedīcijās botāniskajā dārzā kopā ar ornitologiem, kā arī izspēlēt dažādas tematiskas spēles. Uz putnu vērošanas ekspedīciju plkst. 16.00 aicināti pievienoties arī individuālie putnu mīļotāji un ģimenes. Dalība tikai ar iepriekšēju pieteikšanos. Pasākums notiks sadarbībā ar Latvijas Ornitoloģijas biedrību (LOB).

LU Botāniskais dārzs ir mājas ne tikai augiem no visas pasaules, bet arī daudzveidīgām putnu sugām. Pirmdien, 8.aprīlī 13.00-16.00. LU Botāniskajā dārzā tiks atzīmēta Putnu diena, kuras laikā iepazīsim botāniskā dārza putnus. Putnu dienas ietvaros skolēniem būs iespēja doties putnu vērošanas ekspedīcijās kopā ar pieredzējušajiem ornitologiem Agni un Dagni no Latvijas Ornitoloģijas biedrības, kā arī piedalīties dažādās tematiskās spēlēs, papildinot savas zināšanas par putniem un to dzīvi.

Klasēm Putnu dienā iespējams pieteikties uz apmeklējuma laikiem 13:00, 14:00 un 15:00. Savukārt individuālos putnu mīļotājus un ģimenes aicinām pieteikties uz ekspedīciju 16:00. Dalība tikai ar iepriekšēju pieteikšanos. Pieteikšanās, rakstot agnese.reke@lu.lv.

Dalības maksa putnu vērošanas ekspedīcijā klasei: 15 EUR + ieejas biļetes skolēniem (1.90 EUR no katra skolēna)

Dalības maksa putnu vērošanas ekspedīcijā plkst. 16:00 individuālajiem interesentiem: 2 EUR + ieejas biļete LU Botāniskajā dārzā

Par Latvijas Universitātes Botānisko dārzu

LU Botāniskais dārzs atrodas Rīgā, Pārdaugavā, Kandavas ielā 2. Aprīlī dārzs apmeklētājiem ir atvērts no plkst. 10.00 līdz 19.00. Ieejas maksa LU Botāniskajā dārzā aprīļa mēnesī: skolēniem ar klasēm – EUR 1.90, skolēniem individuāli – 2.40 EUR, studentiem un pensionāriem – EUR 2.90, pieaugušajiem – EUR 3.90. Bezmaksas ieeja: pirmsskolas vecuma bērniem, Latvijas Universitātes studentiem un darbiniekiem, I un II grupas invalīdiem.