Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Notiks lekcija “Ārstniecības augi: mieram un veselīgam miegam” LU Botāniskajā dārzā
LU Botāniskais dārzs
30.10.2017

Sestdien, 4.novembrī plkst. 12.00 LU Botāniskajā dārzā notiks lekciju cikla “Daba dziedē: ārstniecības augi” noslēdzošā lekcija “Ārstniecības augi: mieram un veselīgam miegam”. Lekciju vadīs sertificēta farmaceite un ārstniecības augu speciāliste Anita Liberte.

“Daba mums ir dāvājusi tik daudzas iespējas, kā sev palīdzēt! Ir tikai jāiemācās tās izmantot. Lekciju cikla mērķis ir iedrošināt cilvēkus plašāk lietot ārstniecības augus un rūpēties par savu veselību pēc iespējas dabiskāk,” tā lekciju cikla vadītāja Anita Liberte.

Ja prāts ir mierīgs un miegs – veselīgs, arī cilvēka kopējais veselības stāvoklis uzlabojas. Noslēdzošajā pirmā lekciju cikla “Daba dziedē: ārstniecības augi” lekcijā pievērsīsimies augiem, kas palīdzēs atbrīvoties no stresa, prāta nemiera un bezmiega – izplatītām 21.gadsimta kaitēm, kas bieži kļūst par cēloni daudzām citām nopietnām veselības problēmām.

Lekcijas ietvaros lektore iepazīstinās arī ar pareizu uzlējumu, macerātu un novārījumu sagatavošanu, kā arī dalīsies ar vienkāršām un efektīvām mājas apstākļos pagatavojamām receptēm mieram un veselīgam miegam.

Ierobežotā vietu skaita dēļ iepriekšēja pieteikšanās uz lekciju ir obligāta. 

Uzmanību - šobrīd uz lekciju ir pieteicies maksimālais dalībnieku skaits! Pieteikties gaidītāju rindai iespējams, rakstot agnese.reke@lu.lv vai zvanot 67450860 (9.00-17.00 darba dienās).

Dalība lekcijā, iegādājoties LU Botāniskā dārza ieejas biļeti, bez papildus samaksas. Pulcēšanās lekcijai notiks Palmu mājas vestibilā.

Lekcijas aptuvenais garums – 90 minūtes.

Par Latvijas Universitātes Botānisko dārzu

Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs ir vecākais botāniskais dārzs Latvijā. Dārza 15 hektāru lielā brīvdabas teritorija, augu mājas un Tropu tauriņu māja nodrošina mājvietu ap 6000 dažādiem augiem, kā arī tauriņiem no Dienvidamerikas, Āzijas un Āfrikas tropiskajiem džungļiem, bet rīdziniekiem un pilsētas viesiem piedāvā skaistu pastaigu un kulturālas izklaides vietu. Gatavojoties Latvijas Universitātes Botāniskā dārza simtgadei 2022. gadā, tā rekonstrukcijas darbus atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds. Ziedojumus administrē Latvijas Universitātes fonds.

LU Botāniskais dārzs atrodas Rīgā, Pārdaugavā, Kandavas ielā 2. Ziemas sezonā dārzs un Tropu tauriņu māja apmeklētājiem būs atvērti no plkst. 10.00 līdz 16.00. Ieejas maksa LU Botāniskajā dārzā oktobrī: skolēniem ar klasēm – EUR 1.90, studentiem un pensionāriem – EUR 2.40, pieaugušajiem – EUR 3.40, ģimenēm (2 pieaugušie un 1 skolēns) – EUR 7.40. Bezmaksas ieeja: pirmsskolas vecuma bērniem, Latvijas Universitātes studentiem un darbiniekiem, I un II grupas invalīdiem. Plašāka informācija: www.botanika.lu.lv.