Vislielākais burtu izmērs
Lielāks burtu izmērs
Burtu standarta izmērs

Janvārī slēgta Tropu tauriņu māja
LU Botāniskais dārzs
02.01.2018

Janvārī Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs Tropu tauriņu māja dodas ziemas guļā, lai pavisam drīz vērtu durvis pavasarim.

Informācija par Tropu tauriņu mājas jaunās sezonas sakumu tiks publicēta Latvijas Universitātes Botāniskā dārza tīmekļa vietnē un sociālajos tīklos!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, un uz tikšanos Tropu tauriņu mājā jau pavisam drīz, siltākā laikā!

Par Latvijas Universitātes Botānisko dārzu

Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs ir vecākais botāniskais dārzs Latvijā. Dārza 15 hektāru lielā brīvdabas teritorija, augu mājas un Tropu tauriņu māja nodrošina mājvietu ap 6000 dažādiem augiem, kā arī tauriņiem no Dienvidamerikas, Āzijas un Āfrikas tropiskajiem džungļiem, bet rīdziniekiem un pilsētas viesiem piedāvā skaistu pastaigu un kulturālas izklaides vietu. Gatavojoties Latvijas Universitātes Botāniskā dārza simtgadei 2022. gadā, tā rekonstrukcijas darbus atbalsta Borisa un Ināras Teterevu fonds. Ziedojumus administrē Latvijas Universitātes fonds.

LU Botāniskais dārzs atrodas Rīgā, Pārdaugavā, Kandavas ielā 2. Novembrī dārzs un Tropu tauriņu māja apmeklētājiem būs atvērti no plkst. 10.00 līdz 16.00. Ieejas maksa LU Botāniskajā dārzā novembrī: skolēniem ar klasēm – EUR 1.90, skolēniem individuāli – 2.40 EUR, studentiem un pensionāriem – EUR 2.40, pieaugušajiem – EUR 3.40. Bezmaksas ieeja: pirmsskolas vecuma bērniem, Latvijas Universitātes studentiem un darbiniekiem, I un II grupas invalīdiem. Plašāka informācija: www.botanika.lu.lv.