Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs aicina darbā sētnieku/-ci

Latvijas Universitātes Botāniskais dārzs aicina darbā sētnieku/-ci darbam Kandavas ielā 2, Rīgā, pilna laika darbs (40 stundas nedēļā)

PIENĀKUMI:

  • Latvijas Universitātes Botāniskā dārza teritorijas uzkopšana;
  • pieguļošās gājēju zonas uzkopšana atbilstoši sezonai;
  • citi Botāniskā dārza teritorijas uzkopšanas darbi pēc nepieciešamības.

PRASĪBAS:

  • spēja strādāt ātri, kvalitatīvi un rūpīgi, precīzi ievērojot darba instrukciju;
  • izturība, fiziskas slodzes pienākumu veikšanai;
  • godprātīga un atbildīga attieksme pret darbu un uzticēto inventāru.

PIEDĀVĀJAM:

  • regulāru un savlaicīgu atalgojumu (600 EUR pirms nodokļu nomaksas);
  • sociālās garantijas, ieskaitot veselības apdrošināšanu un regulāru ikgadējo atvaļinājumu;
  • darba veikšanai nepieciešamo aprīkojumu.

Ja vēlaties pieteikties sētnieka/-ces vakancei, lūdzam sūtīt savu CV uz e-pastu: gints.vasiljevs.@lu.lv. Kontakttālrunis saziņai: 26689156 (Gints Vasiļjevs, darba dienās 09.00-17.00).