No 7. jūnija līdz 16. jūnijam LU Botāniskā dārza Palmu mājas foajē notiks kaktusu un citu sukulentu izstāde, kas tapusi sadarbībā ar Latvijas kaktusu un citu sukulentu draugu biedrību.

Izstādē būs apskatāmi kaktusi un citi eksotiski sukulentie augi no Latvijas kaktusu un citu sukulentu draugu biedrības audzētāju plašajām kolekcijām. Izstādes laikā apmeklētājiem būs iespēja iegādāties dažādus sukulentos augus nelielos daudzumos no biedrības audzētājiem, kā arī konsultēties par to kopšanu ar zinošiem speciālistiem. Izstādes apmeklētājus aicinām aplūkot arī pastāvīgo Latvijas Universitātes Botāniskā dārza kaktusu un citu sukuletnu kolekciju. Tajā ir aptuveni 900 dažādu sausumu mīlošu augi, no kuriem aptuveni 400 ir kaktusi.

Izstāde apskatāma no 7.jūnija līdz 16.jūnijam LU Botāniskā dārza darba laikā 10.00-21.00. Izstādes apmeklēšanai jāiegādājas ieejas biļete botāniskajā dārzā.

Kaktusu un citu sukulentu izstādes ietvaros 8.jūnijā plkst. 12.00 notiks arī meistarklase par sukulentu kopšanu. Dalība meistarklasē, iegādājoties ieejas biļeti LU Botāniskajā dārzā.

Par Latvijas Universitātes Botānisko dārzu

LU Botāniskais dārzs atrodas Rīgā, Pārdaugavā, Kandavas ielā 2. Maijā-augustā dārzs apmeklētājiem ir atvērts no plkst. 10.00 līdz 21.00. Ieejas maksa LU Botāniskajā dārzā: skolēniem ar klasēm – EUR 1.90, skolēniem individuāli – 2.90 EUR, studentiem un pensionāriem – EUR 3.90, pieaugušajiem – EUR 4.90. Bezmaksas ieeja: pirmsskolas vecuma bērniem, Latvijas Universitātes studentiem un darbiniekiem, I un II grupas invalīdiem.

Dalīties