Sestdien, 8. jūnijā plkst. 12.00 LU Botāniskajā dārzā notiks meistarklase par un citu sukulentu pareizu kopšanu. Dalība meistarklasē, iegādājoties ieejas biļeti LU Botāniskajā dārzā.

Kaktusi un citi sukulentie augi sava neparastā izskata un kopšanas īpatnību dēļ ir ļoti iecienīti telpaugi. Tie ir pielāgojušies augšanai sausos apstākļos ar krasām temperatūras maiņām, piemēram, tuksnešos un stepēs, kur citi augi nespētu izdzīvot. Lai gan sausumizturības dēļ sukulenti ir relatīvi viegli kopjami telpaugi, ja vēlamies, lai augi augtu skaisti un veselīgi un priecētu īpašniekus ar košu ziedēšanu, to pareiza kopšana prasa specifiskas zināšanas.

Meistarklasē Latvijas kaktusu un citu sukulentu biedrības pieredzes bagātie speciālisti dalīsies zināšanās par pareizu kaktusu un citu sukulentu kopšanu, augsnes substrāta izvēli, nepieciešamajiem gaismas apstākļiem un citiem nozīmīgiem augu kopšanas aspektiem. Meistarklases laikā būs arī iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus par kaktusu un citu sukulentu kopšanu.

Dalība meistarklasē, iegādājoties ieejas biļeti LU Botāniskajā dārzā. Meistarklase notiks Palmu mājā. Sākums plkst. 12.00. 

Dalībai meistarklasē iespējams pieteikties iepriekš, rakstot agnese.reke@lu.lv.

Meistarklase notiek Latvijas kaktusu un citu sukulentu biedrības augu kolekcijas izstādes laikā, kas LU Botāniskajā dārzā aplūkojama no 7.- 16. jūnijam.

 

Par Latvijas Universitātes Botānisko dārzu

LU Botāniskais dārzs atrodas Rīgā, Pārdaugavā, Kandavas ielā 2. Maijā-augustā dārzs apmeklētājiem ir atvērts no plkst. 10.00 līdz 21.00. Ieejas maksa LU Botāniskajā dārzā: skolēniem ar klasēm – EUR 1.90, skolēniem individuāli – 2.90 EUR, studentiem un pensionāriem – EUR 3.90, pieaugušajiem – EUR 4.90. Bezmaksas ieeja: pirmsskolas vecuma bērniem, Latvijas Universitātes studentiem un darbiniekiem, I un II grupas invalīdiem.

Dalīties