LU Botāniskajā dārzā līdz 7.jūlijam aplūkojama igauņu fotogrāfes Virve Poom fotoizstāde “Garden Benches” jeb “Dārzu soliņi”.

Dažāda veida soli, soliņi un krēsli ir neatņemama botānisko dārzu sastāvdaļa. Tas ir elements, kas botāniskajos dārzos īpaši piesaista igauņu fotogrāfi Virve Poom. Fotogrāfe ceļojumos pa pasaules dārziem iemūžina soliņus un krēslus, kas tajos sagaida apmeklētājus. Fotoizstāde “Garden Benches” ļauj skatītājam palūkoties uz dārziem no jauna rakursa, pievēršot uzmanību dārzos esošajiem soliņiem un to daudzveidībai.

Virve Poom ir īpašniece Tallinā (Igaunija) esošajai ceļojumu aģentūrai “Astellaria Travel Agency”, kas organizē ceļojumus uz dārziem visā Eiropā. Ar dārzu apceļošanu viņa nodarbojas jau 20 gadus.

Izstāde LU Botāniskajā dārzā apskatāma no 17. jūnijam līdz 7. jūlijam Palmu mājas vestibilā dārza darba laikā. Izstāde pieejama, iegādājoties ieejas biļeti LU Botāniskajā dārzā.

 

Par Latvijas Universitātes Botānisko dārzu

LU Botāniskais dārzs atrodas Rīgā, Pārdaugavā, Kandavas ielā 2. Maijā-augustā dārzs apmeklētājiem ir atvērts no plkst. 10.00 līdz 21.00. Ieejas maksa LU Botāniskajā dārzā: skolēniem ar klasēm – EUR 1.90, skolēniem individuāli – 2.90 EUR, studentiem un pensionāriem – EUR 3.90, pieaugušajiem – EUR 4.90. Bezmaksas ieeja: pirmsskolas vecuma bērniem, Latvijas Universitātes studentiem un darbiniekiem, I un II grupas invalīdiem.

Dalīties