Foto: Inga Frīda Bitere

Ja vēlies atraisīt vairāk viegluma, prieka un pārliecības savā dzīvē un ļauties savam iekšējam dejotājam, nāc un pievienojies! Svinēsim katrs savu vārdā, ko saņēmām kā dāvanu no vecākiem, kad ieradāmies dzīvē savā dzimšanas dienā.  Laime ir iekšēji uzplaukt, dzirdot savu vārdu! Mans vārds ir Kristiāna un šis būs jau 5 gads, kopš pirmās biodanza nodarbības Botāniskajā dārzā manā vārda dienā.

Biodanza ir īpaša personības attīstības metode, kuru pieredzam kā sajūtas un emocijas atraisošu, secīgu dejas vingrinājumu ceļojumu caur daudzveidīgu mūziku un ievadstāstu pirms katras dejas. Biodanza, jeb “Dzīves Deja” ļauj pieredzēt dzīvi tās krāsainībā un pilnībā Šeit un Tagad, sajust saikni ar sevi, citiem un dabu, palīdz rast ceļu uz “māju sajūtu”, kas mīt katrā no mums.  Ik nodarbība dāvā daudz jaunu atklājumu - iespējams, atklāsi daudz līdz šim nepamanīta un nenovērtēta savā dzīvē. Vai arī, zināmās lietas ieraudzīsi jaunā veidā!

Dejotprasme un priekšzināšanas nav nepieciešamas. Ja Tev patīk kustēties, izzināt sevi un dzīves procesus, Biodanza ir tieši Tev!

Laiks: 26.jūlijs plkst.18.30 (ilgums apmēram 2 stundas)

Pulcēšanās no plkst. 18.00. Nāc jau agrāk, lai izbaudītu pastaigu dārzā!

Vieta: LU Botāniskais dārzs, Pārdaugavā, Kandavas ielā 2 – pļavā pie Palmu mājas                  

Ieeja dārzā – pirmdienās ieeja ar 30% atlaidi (3. 43 eur). Ar ieejas biļešu cenām iespējams iepazīties šeit

Dreskods: brīvs un ērts apģērbs, kas netraucē kustībām. Jauki, ja atnāksi savas mīļākās krāsas tērpā! Kājas vislabāk basas, lai netraumētu mīksto zālīti. Ieteicams līdzi paņemt dzeramo ūdeni.

Nodarbību vadīs: KRISTIĀNA KALNIŅA  - Biodanza skolotāja ar 9 gadu pieredzi, Maģistra grāds veselības aprūpē, deju/kustību terapeita, mediķa, mākslinieka, pedagoga un Sistēmfenomenoloģijas un Human Design, jeb Cilvēkdizaina izglītība

Vairāk par Biodanza metodi un vadītāju: kristiana.biodanzalatvia.lv

Pateicība enerģijas līdzsvaram: ZIEDOJUMS pēc sirds sajūtas (trauks būs redzamā vietā pie vadītājas)

Īpašs lūgums – nenes grieztus ziedus, arī dāvaniņas, nē – labāk būs ziedojums vasaras ceļojumam!

Pieteikšanās: 29161100 (Kristiāna), vai 26047484 (Rita)

Dalīties