Ziemas Gaismas dārzs 2021/2022

Vēl līdz 16. janvārim Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā ir iespēja izbaudīt maģisku pasaku "Ziemas Gaismas dārzs". Latvijas Universitātes darbiniekiem un studentiem - 50% atlaide!

"Ziemas Gaismas dārzs" ir distancēta pastaiga, kuru jau trešo gadu LU Botāniskajā dārzā organizē uzņēmums “UNTITLED originals”Ziemas gaismas dārza ietvaros, gaismu mākslinieki pārvērš pasauli sev apkārt. Pastaigā ir iespējams apskatīt 30 instalācijas, kuras veidojuši labākie Latvijas gaismotāji. 

Ziemas Gaismas dārza pastaigu taka atvērta: no plkst. 17.00 - 22.00. Pastaigu takas pēdējā diena - 16. janvāris.

Biļešu iegāde: tikai iepriekšpārdošanā "Biļešu Paradīze"  interneta kasēs.

Ieejas biļešu cena: sākot no 10 EUR. Bērniem līdz 12 gadu vecumam un pensionāriem (uzrādot apliecības pie ieejas) - no 7 EUR. Bērniem līdz 7 gadu vecumam un ivalīdiem (uzrādot apliecības pie ieejas) - ieeja bez maksas.

E-pasts uzziņām: zgd@zgd.lv

Mājaslapa: https://ziemasgaismasdarzs.lv/


Latvijas Universitātes (LU) darbiniekiem un studentiem - 50% atlaide! 

 "Biļešu Paradīze"  iegādājoties biļetes tiešsaistē: 
1. Izvēlies biļetes veidu;
2. Izvēlies apmeklēšanas datumu un laiku;
3. Iepazīsties ar epidemioloģiskās drošības noteikumiem un tad atzīmē, ka esi to izdarījis;
4. Spied "Pirkt biļetes";
5. Atzīmē biļešu skaitu, spied "Doties uz grozu";
6. Atrodi pogu "Izvēlēties atlaidi", piedāvātajā logā ievadi darbinieka vai studentu apliecības numuru (ar vai bez defises);
7.  Apmaksā un saņem biļetes izvēlētajā veidā. Uz pastaigu neaizmirsti paņemt līdzi studentu/darbinieku apliecību! 


Pēc pastaigu takas apmeklējuma, apmeklētājiem mājaslapā ziemasgaismasdarzs.lv ir iespējams nobalsot par kādu no gaismas instalācijām - 9% no katras biļetes ieņēmumiem tiks novirzīti tās gaismas instalācijas autoram (vai viņa izvēlētam labdarības projektam), par kuru apmeklētājs nobalsojis.

2021. / 2021. gada “Ziemas Gaismas dārzā” piedalās mākslinieki: Rinalds Popovs, Kristaps Kalnietis, Kristaps Bunga, Kārlis Ozoliņš, Patriks Piternieks, Dārta Zālīte, Jurijs Fjodorovs, Oskars Timbars, Haralds Čibals, Artis Vilks, Vilnis Valle, Oskars Ludboržs, Jānis Purvs, Matīss Kokle, Jūlija Bondarenko, Kārlis Kaupužs, Ričijs Pūciņa un Edgars Ķuzis.

Lai nodrošinātu epidemioloģisko drošību, Ziemas Gaismas dārzā ir noteikta 10 metru distancēšanās starp apmeklētāju grupām. Līdz plkst. 20.00 tas darbosies daļēji drošā režīmā, savukārt no plkst. 20.00 - drošajā režīmā. Tas nozīmē, ka laikā līdz plkst 19.00 Ziemas Gaismas dārzā kopā ar vecākiem var ienākt bērni līdz 12 gadu vecumam (neuzrādot sertifikātus) un bērni līdz 18 gadu vecumam (uzrādot sertifikātu vai skrīninga testu ne vecāku par 72 stundām), taču no plkst. 19.02 Gaismas dārzu iespējams atmeklēt tikai ar sadarbspējīgu sertifikātu.

Dalīties