Pavasaris ir pienācis straujiem soļiem, lai gan brīžiem šķiet, ka ziema un aukstais laiks nevēlas mūs pamest. Lai pienācīgi sagaidītu vasaru, Latvijas Universitātes Studentu padome (LU SP) rīko ikgadēju pavasara talku Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā 30. aprīlī no plkst. 11:00 - pirmo reizi sadarbībā ar Latvijas Universitātes (LU) Ekopadomi.

Šogad pirmo reizi talka noritēs sadarbojoties LU Studentu padomei un LU Ekopodomei, tāpēc šīs pavasara talkas uzsvars ir uz zaļāku un ilgtspējīgāku dzīvesveidu. Pēc labi padarīta darba visus talkotājus sagaidīs silta zupa, veģetāras uzkodas un sirsnīgas sarunas. Lai samazinātu atkritumu daudzumu, aicinām ņemt līdzi savu ūdens pudeli (to papildināt būs iespējams arī uz vietas).

Talkošanai nepieciešamie darbarīki tiks nodrošināti. Atceries uzvilkt ērtu apģērbu! Jautājumu gadījumā par talkošanu un tās procesu, var sazināties ar LU SP Sociālā virziena vadītāju Renāru Kairi, rakstot uz e-pastu renars.kairis@lusp.lv.

Lai piedalītos talkā, iepriekš nav jāpiesakās, tāpēc gaidīsim tevi īsi pirms 11:00 pie LU Botāniskā dārza ieejas. Droši aicini sev līdzi draugus, paziņas vai kursabiedrus, lai kopīgi sakoptu LU Botāniskā dārza teritoriju. Tiekamies!

Dalīties