Tropu tauriņu mājā šomēnes var iepazīt tauriņus no Neotropiskā reģiona. Tie ir tauriņi no Ziemeļamerikas dienvidiem (Meksikas un Karību jūras salām) un tropu mežiem Centrālajā un Dienvidamerikā. Neotropiem ir raksturīgi spilgti un neliela izmēra tauriņi, kas ir veikli lidotāji, it īpaši saulainā laikā. Aicinām izbaudīt tropisku piedzīvojumu!

  • Tropu tauriņu mājas apmeklējumam nav jāiegādājas atsevišķa biļete. Siltumnīca ir atvērta visiem apmeklētājiem katru dienu no plkst. 10.00 līdz 16.00. Tauriņu māju slēdz rudens un ziemas mēnešos.
  • Tauriņu aktivitāte ir atkarīga no laikapstākļiem un diennakts stundas, kā arī sugas, taču vairums tauriņu visaktivāk lidinās dienas gaišajās stundās saulainā laikā. Aicinām to ievērot, izvēloties laiku Tauriņu mājas apmeklējumam.
  • Novērtējiet savu pašsajūtu, jo siltumnīcā gaisa temperatūra var pārsniegt +30 °C un gaisa mitrums ir līdz pat 90 %.
  • Tauriņu trauslākā vieta ir spārni - tauriņus nedrīkst aizskart, lai neietekmētu to lidotspēju. Tāpat lūgums nepārvietot tauriņiem izvietoto barību. 
  • Tauriņa mūžs ilgst tikai dažas nedēļas, tādēļ mēs regulāri rūpējamies par jaunu tauriņu kūniņu iegādi un izaudzēšanu inkubatorā. Ceļš līdz pieaugušam tauriņam prasa laiku, tādēļ reizēm siltumnīcā to skaits ir neliels. Aicinām izturēties ar sapratni pret tauriņu dzīves ciklu.

Dalīties

Saistītais saturs

Jūnijs aicina doties Ziedu ceļos!
31.05.2024.

Jūnijs aicina doties Ziedu ceļos!